Vážení zákazníci, chceme Vás ubezpečiť, že odosielanie Vašich objednávok prebieha v bežnom režime bez problémov. Z dôvodu momentálnej situácie však odporúčame na doručenie Vašich objednávok využiť Kuriéra GLS, alebo Slovenskú poštu. Výdajné miesta Zásielkovne, by mali byť taktiež dostupné, ale nevieme to zaručiť pri každej jednej prevádzke. Ďakujeme za pochopenie.

Huby ako liek

Kód: 142495
€9,60
Skladom

Kniha o hubách

Autor: Kolektív autorov

Detailné informácie

Podrobný popis

Na základe tisícročných skúseností tradičnej čínskej medicíny objavila liečivé účinky húb aj moderná lekárska veda a medicína. Využíva najmä schopnost ich obsahových látok upravovat telesné funkcie a rovnováhu tela poškodené prostredím, dedičnou záťažou i životným štýlom..

Kniha predstavuje najvýznamnejšie druhy liečivých húb a najnovšie poznatky o ich konkrétnom využití a vplyve na ľudský organizmus. Stručný prehľad systému húb, spôsobu ich výživy a rozmnožovanie - Možnosti využitia húb v rôznych odvetviach ľudskej činnosti - 19 najznámejších druhov liečivých húb, ich opis, účinné látky a liečivé účinky - Hlivy, Uchovec bazový, Hnojník obyčajný, Plamienka zimná, Trúdnik klobučkatý a iné. - Konkrétne skúsenosti mykoterapeutky z vlastnej lekárskej praxe - Základné postupy a odporúčania na pestovanie liečivých húb - Využitie liečivých húb v kuchyni

Dodatočné parametre

Kategória: Atlasy húb, knihy o hubách
Autor:: V. Antonín, I. Jablonský, V. Šašek, Z. Vančuříková
Vydavateľstvo:: Ottovo nakladateľstvo
Rok vydania:: 2013
Jazyk:: Slovenčina
Počet strán:: 200
Rozmery:: 195 x 262 x 17 mm
Väzba:: Pevná bez prebalu lesklá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: