Vážení zákazníci, chceme Vás ubezpečiť, že odosielanie Vašich objednávok prebieha v bežnom režime bez problémov a zdržania. Ďakujeme.

SIGG Termoska HOT&COLD FOOD JAR 0,5 L

Kód: 8592.20
€34,70
Produkt nedostupný - predaj ukončený

Termoska na jedlo 0,5 l

Detailné informácie

Podrobný popis

Termoska objemu 0,5 l vyrobená zo zdravotne nezávadnej dvojplášťovej nerezovej ocele 18/8, určená na uchovanie jedla. Je vhodná pre každého, kto uprednostňuje domácu stravu pred jedlom z reštaurácií. Vďaka širokému hrdlu je vkladanie a vyberanie jedla pohodlné. Izolačné vlastnosti termosky zabezpečujú udržanie teploty po dlhé hodiny. Výborná voľba pre prepravu doma pripravených jedál na vychádzky do prírody alebo aj na obed do práce. Najlepšie sa hodí na polievku, prípadne studené dezerty.

Plastové časti sú vyrobené z polypropylénu, neobsahuje BPA ani ftaláty, tesnenie je z kvalitného silikónu.

Rozmery: 18,4 cm x 9,4 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Fľaše a termosky
Materiál: Kov
Objem: 0,5 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Fľaše SIGG sa vyrábajú priamo vo Švajčiarsku, za použitia najmodernejších technológií. Sú vyrobené z jedného kusu hliníku s vnútornou vrstvou SIGG Eco Care na báze prírodnej živice. Flaše Sigg neobsahujú žiadne škodlivé látky ako sú ftaláty alebo BPA, ktoré by sa mohli uvoľňovať do nápoja a spĺňajú najprísnejšie kritéria.

Každá fľaša SIGG má originálny dizajn, vďaka ktorému sa SIGG dostal aj do newyorského Múzea moderného umenia. Veľkou výhodou je aj dlhá životnosť fľaše. Používaním jednej fľaše tak ušetrite množstvo jednorázovych PET fliaš s ktorými si príroda nevie poradiť.

V našej ponuke nájdete aj termosky SIGG. Tieto prinášajú všetky výhody bežných fliaš SIGG, ktoré spájajú s dokonalými termoizolačnými vlastnosťami.