Vážení zákazníci, chceme Vás ubezpečiť, že odosielanie Vašich objednávok prebieha v bežnom režime bez problémov. Z dôvodu momentálnej situácie však odporúčame na doručenie Vašich objednávok využiť Kuriéra GLS, alebo Slovenskú poštu. Výdajné miesta Zásielkovne, by mali byť taktiež dostupné, ale nevieme to zaručiť pri každej jednej prevádzke. Ďakujeme za pochopenie.

Silva Termoska Dine Risotto 0,5 l

Kód: 39020
€22,50
Skladom

Termoska na jedlo, objem 0,5 l

Detailné informácie

Podrobný popis

Termoska na jedlo objemu 0.5 l vyrobená zo zdravotne nezávadnej dvojplášťovej nerezovej ocele. Široké hrdlo zabezpečuje pohodlné nakladanie a vyberanie jedla. Izolačné vlastnosti termosky udržia teplotu jedla po dlhé hodiny. Povrch termosky je jemne pogumovaný, vďaka čomu sa výborne drží a nešmýka sa.

Dodatočné parametre

Kategória: Fľaše a termosky
Materiál: Kov
Objem: 0,5 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SILVA je švédska značka vybavenia do prírody, založená v roku 1933. SILVA sa stala známou vďaka svojim prvotriednym kompasom a buzolám a v súčasnosti patrí k najväčším svetovým výrobcom kompasov, čelových lámp a iného outdoorového vybavenia. V našej ponuke nájdete nielen kvalitné kompasy a buzoly SILVA ale aj termosky alebo jedálenské sety do prírody.

silva