• 1 z 4
 

Nôž Opinel VRI N°08 oliva s puzdrom, drevená krabička

1 hodnotenie
 
Zatvárací nôž - darčekové balenie s puzdrom
Dostupnosť Skladom
€39,80
   
Kód tovaru 001004
Značka Opinel
Kategória Nože Opinel
 

Nôž Opinel Inox 8 - čepeľ vyrobená zo švédskej ocele Sandvik 12C27M, dlhá 8.5cm, odolná voči korózií a prakticky bezúdržbová s dlhotrvajúcou ostrosťou. Rukov仝 z olivového dreva má veľmi peknú štruktúru a je príjemná na dotyk. Súčasťou noža je obojstranná poistka Viroblock, ktorá blokuje nôž proti nechcenému otvoreniu alebo uzavretiu. Kvalitné puzdro zo syntetickej kože, dá sa uchytiť na opasok, prípadne pomocou karabíny na batoh, odev a pod.. Elegantné darčekové balenie.

 

Celková dĺžka noža 19,5 cm
Dĺžka čepele 8,5 cm
Materiál rukoväte Drevo - oliva
Puzdro syntetická koža
Typ noža Zatvárací nôž
Typ ocele: Nerezová oceľ Sandvik 12C27
5,0 1 hodnotenie
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Vreckový nôž Opinel VRI N°08 oliva s puzdrom, drevená krabička - Nože Opinel Vreckový nôž Opinel VRI N°08 oliva s puzdrom, drevená krabička - Nože Opinel
5
M Avatar autora | 26.11.2017
dobrá kvalita

Logo Opinel

Opinel je francúzsky výrobca nožov z regiónu Savojsko s dlhoročnou tradíciou od roku 1890. Vtedy Joseph Opinel vyrobil malý skladací nôž Opinel, ktorý bol funkčný, skladný a zároveň lacný. Tieto vlastnosti si nože Opinel zachovali dodnes. V súčasnosti Opinel predstavuje jeden z najtypickejších francúzskych produktov a značiek. Čepele sú vyrábané z uhlíkovej ocele XC90, alebo nerezovej ocele Sandvik 12C27M. Nože Opinel z uhlíkovej ocele majú na čepeli nápis Opinel Carbone a nože z nerezovej ocele nápis Opinel  Inox. Vyznačujú sa dlhotrvajúcou ostrosťou a jedoducho sa brúsia. Drevená rúčka je zhotovená z lakovaného bukového dreva. Bezpečné používanie zabezpečuje poistka Viroblock, ktorá zabraňuje samovoľnému otváraniu a zatváraniu noža. Nože Opinel sa vyrábajú v jedenástich veľkostiach 2-10, 12 a 13.