Vážení zákazníci, chceme Vás ubezpečiť, že odosielanie Vašich objednávok prebieha v bežnom režime bez problémov. Z dôvodu momentálnej situácie však odporúčame na doručenie Vašich objednávok využiť Kuriéra GLS, alebo Slovenskú poštu. Výdajné miesta Zásielkovne, by mali byť taktiež dostupné, ale nevieme to zaručiť pri každej jednej prevádzke. Ďakujeme za pochopenie.

Sieť na sušenie štvorcová - 45 cm

Kód: 5579
€25
Vypredané

Sieť na sušenie húb a byliniek, 5 poschodí, rozmer 45x45 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozkladacia štvorcová sieť na sušenie húb alebo byliniek. 5 poschodí, každé s rozmerom 45 x 45 cm. Dĺžka (výška) siete v rozloženom stave je 100 cm. Sieť je z troch strán uzatvorená, predná strana je otvorená, pre jednoduché vkladanie/vyberanie. Vďaka tomu je použiteľná aj v exteriéri. Je možné ju zavesiť kdekoľvek v miestnosti alebo aj vonku, napríklad do záhrady alebo na balkón.

Najväčšou výhodou siete je veľká úspora priestoru a jednoduchá manipulácia. Už viac nemusíte mať huby alebo bylinky rozložené po celej miestnosti. Sieť aj s hubami môžete kedykoľvek jednoducho premiestniť na vhodné miesto. V porovnaní s elektrickými sušičkami ušetríte na elekrickej energii a po zložení sieť veľmi ľahko uskladníte (výška zloženej siete je iba 2cm).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: