Vážení zákazníci, chceme Vás ubezpečiť, že odosielanie Vašich objednávok prebieha v bežnom režime bez problémov. Z dôvodu momentálnej situácie však odporúčame na doručenie Vašich objednávok využiť Kuriéra GLS, alebo Slovenskú poštu. Výdajné miesta Zásielkovne, by mali byť taktiež dostupné, ale nevieme to zaručiť pri každej jednej prevádzke. Ďakujeme za pochopenie.

Silva Expedition 55-6400/360

Kód: 37586
€99,50
Produkt nedostupný - predaj ukončený

Buzola

Detailné informácie

Podrobný popis

Silva Expedition 55-6400/360 patrí medzi najkvalitnejšie buzoly od švédskej značky Silva. Je určená pre najnáročnejších používateľov, profesionálnych záchranárov, pátračov, vojakov a pod. Táto buzola je používaná aj vojenskými silami NATO, prevažne ako dôstojnícka buzola. Všetky buzoly zo série Expedition patria medzi svetovú špičku v presnosti, spoľahlivosti a dlhoročnej výdrži. Vďaka možnosti zavesenia na krk ju máte poruke vždy, keď je potrebná. Konštrukcia z priehľadného plastu, zabudovaná lupa, silikónové nožičky a niekoľko rôznych mierok zabezpečujú jednoduché používanie s mapou. V tme oceníte zabudované luminiscenčné body pre navigáciu za zlých svetelných podmienok a tmy.

Buzola Silva Expedition 55-6400/360 je vodeodolná, funkčná pri teplotách od -30 do +60 °C a použiteľná do nadmorskej výšky až 5000 m. Čas zamerania buzoly je 3 sekundy a odchýlka merania je iba +/- 0,5 stupňa.

 

Buzola obsahuje:

- vysoko kvalitnú kompasovú ručičku zo švédskej nerezovej ocele so zafírovým ložiskom, vyváženú pre severnú pologuľu,

- mierky: 1:25 000, 1:40 0001:50 000,

- závesná šnurka na krk s pomocnou mierkou 1:25 a 1:50, pre rýchle zmeranie vzdialenosti na mape,

- zabudovaná lupa pre ľahšie čítanie mapy,

luminiscenčné body pre navigáciu za zlých svetelných podmienok a tmy, 

- zabudované nastavenie magnetickej deklinácie

- úchyt DryFlex™ pre príjemné používanie,

 

Hmotnosť: 50 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SILVA je švédska značka vybavenia do prírody, založená v roku 1933. SILVA sa stala známou vďaka svojim prvotriednym kompasom a buzolám a v súčasnosti patrí k najväčším svetovým výrobcom kompasov, čelových lámp a iného outdoorového vybavenia. V našej ponuke nájdete nielen kvalitné kompasy a buzoly SILVA ale aj termosky alebo jedálenské sety do prírody.

silva