Vážení zákazníci, chceme Vás ubezpečiť, že odosielanie Vašich objednávok prebieha v bežnom režime bez problémov. Z dôvodu momentálnej situácie však odporúčame na doručenie Vašich objednávok využiť Kuriéra GLS, alebo Slovenskú poštu. Výdajné miesta Zásielkovne, by mali byť taktiež dostupné, ale nevieme to zaručiť pri každej jednej prevádzke. Ďakujeme za pochopenie.

O nás

 

História

Sme malá rodinná firma, založená v roku 2014 v Stupave. V tom istom roku sme založili aj eshop hubarstvo.sk, aby sme všetkým hubárom na Slovensku predstavili produkty, ktoré sa dovtedy u nás predávali iba vo veľmi obmedzenej miere, prípadne sa vôbec nedali na Slovensku zohnať.

 

Filozofia

Tovaru, ktorý predávame, aj rozumieme, pretože sami veľmi radi chodíme na huby a do prírody. V prípade akýchkoľvek otázok vám radi poradíme pri výbere. Vždy, keď je to v našich možnostiach sa vám snažíme vychádzať maximálne v ústrety, čoho dôkazom je množstvo spokojných zákazníkov. Ich názory a recenzie nájdete napríklad tu.

Aby sme sa odlíšili od konkurencie, tak pre vás hľadáme originálne produkty, ktoré inde nenájdete. Ak je to možné, preferujeme výrobky malých firiem zo Slovenska, ktoré momentálne nájdete napríklad medzi prútenými košíkmi, batohmi, alebo taškami.

 

Vízia

Našim dlhodobým cieľom je priniesť na trh vlastnú značku hubárskeho vybavenia a takisto otvoriť prvú hubársku predajňu na Slovensku.