SIGG Fľaša Traveller Alu

Neohodnotené
 

Fľaša, 2 varianty: 0,6 l a 1 l

od €17,90
Značka SIGG
Kategória Fľaše a termosky
Zvoľte variant
Kód tovaru 8326.90 Objem: 0,6 l Skladom €17,90
   
Kód tovaru 8327.00 Objem: 1 l Skladom €18,90
   
 

Kvalitná kovová fľaša objemu 0,6 l alebo 1 l (podľa zvoleného variantu) vhodná na turistiku, do prírody aj na každodenné použitie. Vyrobená je z jedného kusu hliníku s vnútornou vrstvou SIGG Eco Care na báze prírodnej živice. Flaša neobsahuje žiadne škodlivé látky ako sú ftaláty alebo BPA, ktoré by sa mohli uvoľňovať do nápoja a spĺňa normy pre priamy styk s potravinami podľa predpisov EÚ a FDA.

Fľaša je pevná, odolná a zároveň ľahká. Vďaka očku na uzávere si ju môžete zavesiť napr. na batoh. Údržba fľaše je jednoduchá - stačí ju opláchnuť vodou s pridaním bežného saponátu (ako každý iný riad) a nechať ju otvorenú, aby vyschla. Pri silnom znečistení môžete použiť čistiace tablety SIGG. Fľaša je vhodná pre nápoje s teplotou do 40°C, pre horúce nápoje odporúčame termosku SIGG.

Rozmery: 21,5 cm x 7 cm x 7 cm

Hmotnosť: 114 g

Vyrobené vo Švajčiarsku.

Hmotnosť 114 g
Materiál Kov
Objem 0,6 l, 1 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Fľaše SIGG sa vyrábajú priamo vo Švajčiarsku, za použitia najmodernejších technológií. Sú vyrobené z jedného kusu hliníku s vnútornou vrstvou SIGG Eco Care na báze prírodnej živice. Flaše Sigg neobsahujú žiadne škodlivé látky ako sú ftaláty alebo BPA, ktoré by sa mohli uvoľňovať do nápoja a spĺňajú najprísnejšie kritéria.

Každá fľaša SIGG má originálny dizajn, vďaka ktorému sa SIGG dostal aj do newyorského Múzea moderného umenia. Veľkou výhodou je aj dlhá životnosť fľaše. Používaním jednej fľaše tak ušetrite množstvo jednorázovych PET fliaš s ktorými si príroda nevie poradiť.

V našej ponuke nájdete aj termosky SIGG. Tieto prinášajú všetky výhody bežných fliaš SIGG, ktoré spájajú s dokonalými termoizolačnými vlastnosťami.