Sekera Prandi German Type 800 g 3.003.08.CH

Kód: 3.003.08.CH
€47,90
Skladom

Sekera na drevo s celkovou dĺžkou 38 cm vhodná na kempovanie, bushcraft, prácu v lese alebo v záhrade. Sekera je vyrobená z kovanej uhlíkovej ocele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitná sekera Prandi German Type 800 g je univerzálna menšia sekera vhodná na výlety do prírody, bushcraft alebo na práce vo vašej záhrade. Nie je ani príliš malá ani príliš veľká. Zmestí sa do väčšieho batohu a zároveň zvládne najrôznejšie aktivity v prírode, či už pôjde o založenie kempu, stavanie prístrešku alebo zber dreva. Vďaka širokému ostriu je vhodná na sekanie dreva krížom cez vlákna, odvetvovanie kmeňov, ale hravo zvláda aj štiepanie menších polien.

Hlava sekery je vyrobená z ručne kovanej a leštenej uhlíkovej ocele C45. Hmotnosť hlavy sekery je 800 g. Celková dĺžka sekery je 38 cm, takže sa vám hravo vojde do batohu. Sekera je kompletne kovaná a vyrobená v Taliansku.

Porisko sekery je vyrobené z odolného dreva hickory (orechovec biely), ktoré je lakované. Hickory je jednoznačne najvhodnejším drevom na rukoväť sekery. Je tvrdé, pevné a zároveň mimoriadne odolné voči nárazom. Šnúrka na zavesenie sekery je vyrobená z pravej kože. Puzdro na ostrie si môžete zakúpiť samostatne.

Prandi sekery

Taliansky výrobca ručne kovaných sekier a nástrojov pre prácu s drevom. Prandi vyrába sekery viac ako 50 rokov tradičným a poctivým spôsobom. Všetky sekery sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele a výrobné procesy prebiehajú výhradne na území Talianska, či už ide o kovanie, tepelné spracovanie alebo ostrenie. Pre zachovanie maximálneho štandardu podlieha každá výrobná fáza detailnej kontrole podľa noriem UNI EN ISO 9001:2015.

Dodatočné parametre

Kategória: Malé sekerky do 1 kg
Celková dĺžka noža: 38 cm
Dĺžka čepele: 11,5 cm
Hmotnosť: 800 g
Materiál rukoväte: Drevo
Puzdro: bez puzdra
Typ ocele:: 1045 (C45, XC45, 19083, S48C)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: