Sekera Prandi Segurin 400 g 3.059.04.CH

Kód: 3.059.04.CH
€110,20
Skladom

Malá bushcraft sekera s celkovou dĺžkou 28 cm vhodná na kempovanie alebo jednoduché práce v záhrade. Sekera je kovaná z uhlíkovej ocele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Malá turistická sekera Prandi Segurin vhodná na prácu v prírode, kempe, na dvore alebo v záhrade. Vďaka dĺžke 28 cm sa vám hravo zmestí do batohu alebo si ju môžete zavesiť na opasok. Hlava sekery je vyrobená z ručne kovanej a leštenej uhlíkovej ocele C45. Hmotnosť hlavy sekery je 400 g. Špecialitou sekery Prandi Segurin je sekundárne ostrie, ktoré sa nachádza na spodnej časti hlavy. Sekera je kompletne kovaná a vyrobená v Taliansku.

Porisko sekery je vyrobené z odolného dreva hickory (orechovec biely), ktoré je tvarované a napustené ľanovým olejom. Hickory je jednoznačne najvhodnejším drevom na rukoväť sekery. Je tvrdé, pevné a zároveň mimoriadne odolné voči nárazom. Šnúrka na zavesenie sekery je vyrobená z pravej kože. 

Prandi sekery

Taliansky výrobca ručne kovaných sekier a nástrojov pre prácu s drevom. Prandi vyrába sekery viac ako 50 rokov tradičným a poctivým spôsobom. Všetky sekery sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele a výrobné procesy prebiehajú výhradne na území Talianska, či už ide o kovanie, tepelné spracovanie alebo ostrenie. Pre zachovanie maximálneho štandardu podlieha každá výrobná fáza detailnej kontrole podľa noriem UNI EN ISO 9001:2015.

Dodatočné parametre

Kategória: Malé sekerky do 1 kg
Celková dĺžka noža: 28 cm
Dĺžka čepele: 7,7 cm
Hmotnosť: 400 g
Materiál rukoväte: Drevo
Puzdro: bez puzdra
Typ ocele:: 1045 (C45, XC45, 19083, S48C)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: