Sekera Prandi Yankee 600 g 3.043.06.CH

Kód: 3.043.06.CH
€52
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Outdoorová sekera s celkovou dĺžkou 38 cm vhodná na kempovanie alebo jednoduché práce v záhrade. Sekera je vyrobená z uhlíkovej ocele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Malá sekera Prandi Yankee predstavuje viacúčelový outdoorový nástroj pre každého, kto trávi čas kempingom alebo lovom. Zvládne všetky bežné aktivity v prírode, či už pôjde o prípravu dreva na oheň, odvetvovanie konárov, založenie kempu alebo aj stavbu jednoduchého prístrešku.

Celková dĺžka sekery je 38 cm, vďaka čomu sa vám vojde aj do batohu. Hlava sekery je vyrobená z ručne kovanej a leštenej uhlíkovej ocele C45. Hmotnosť hlavy sekery je 600 g. Sekera je kompletne kovaná a vyrobená v Taliansku.

Porisko sekery je vyrobené z odolného dreva hickory (orechovec biely), ktoré je lakované. Hickory je jednoznačne najvhodnejším drevom na rukoväť sekery. Je tvrdé, pevné a zároveň mimoriadne odolné voči nárazom. Šnúrka na zavesenie sekery je vyrobená z pravej kože. Puzdro na ostrie si môžete zakúpiť samostatne.

Prandi sekery

Taliansky výrobca ručne kovaných sekier a nástrojov pre prácu s drevom. Prandi vyrába sekery viac ako 50 rokov tradičným a poctivým spôsobom. Všetky sekery sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele a výrobné procesy prebiehajú výhradne na území Talianska, či už ide o kovanie, tepelné spracovanie alebo ostrenie. Pre zachovanie maximálneho štandardu podlieha každá výrobná fáza detailnej kontrole podľa noriem UNI EN ISO 9001:2015.

Dodatočné parametre

Kategória: Malé sekerky do 1 kg
Celková dĺžka noža: 38 cm
Dĺžka čepele: 10,5 cm
Hmotnosť: 600 g
Materiál rukoväte: Drevo
Puzdro: bez puzdra
Typ ocele:: 1045 (C45, XC45, 19083, S48C)
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: