Sekera Prandi Yankee 600 g 3.043.06.TH

Kód: 3.043.06.TH
€45,90
Skladom

Univerzálna menšia sekera s celkovou dĺžkou 38 cm vhodná na kempovanie, na dvor alebo do záhrady. Sekera je vyrobená z uhlíkovej ocele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sekera Prandi Yankee predstavuje viacúčelový nástroj pre každého, kto sa pohybuje v prírode. Celková dĺžka sekery je 38 cm, vďaka čomu sa vám vojde aj do batohu. Hlava sekery je vyrobená z ručne kovanej uhlíkovej ocele C45. Hmotnosť hlavy sekery je 600 g. Sekera je kompletne kovaná a vyrobená v Taliansku.

Porisko sekery je vyrobené z odolného dreva hickory (orechovec biely), ktoré je lakované. Hickory je jednoznačne najvhodnejším drevom na rukoväť sekery. Je tvrdé, pevné a zároveň mimoriadne odolné voči nárazom. Šnúrka na zavesenie sekery je vyrobená z pravej kože. Puzdro na ostrie si môžete zakúpiť samostatne.

Prandi sekery

Taliansky výrobca ručne kovaných sekier a nástrojov pre prácu s drevom. Prandi vyrába sekery viac ako 50 rokov tradičným a poctivým spôsobom. Všetky sekery sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele a výrobné procesy prebiehajú výhradne na území Talianska, či už ide o kovanie, tepelné spracovanie alebo ostrenie. Pre zachovanie maximálneho štandardu podlieha každá výrobná fáza detailnej kontrole podľa noriem UNI EN ISO 9001:2015.

Dodatočné parametre

Kategória: Malé sekerky do 1 kg
Celková dĺžka noža: 38 cm
Dĺžka čepele: 10,5 cm
Hmotnosť: 600 g
Materiál rukoväte: Drevo
Puzdro: bez puzdra
Typ ocele:: 1045 (C45, XC45, 19083, S48C)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: