Sekera Silky Ono 120

Kód: 568-10
€117,30
Skladom

Japonská kempingová sekera ktorej konštrukcia je vyrobená z jedného kusu ocele. Táto full tang sekera poskytuje výbornú kontrolu pri sekaní a zároveň pôsobí robustne. Napriek malým rozmerom táto sekera váži 870 g vďaka čomu si poradí aj s ťažšími úlohami ako bežná ľahká kempingová sekera. Sekera prešla chrómovou povrchovou úpravou. Rukoväť Genki je z gumy ktorá zaručuje sebavedomý úchop bez náznaku vyšmyknutia sa v rukaviciach či holých rukách. Sekera sa predáva s čiernym textilným puzdrom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Japonská kempingová sekera Silky Ono 120, ktorej konštrukcia je vyrobená z jedného kusu ocele. Táto full tang sekera poskytuje výbornú kontrolu pri sekaní a zároveň pôsobí robustne. Napriek malým rozmerom táto sekera váži 870 g vďaka čomu si poradí aj s ťažšími úlohami ako bežná ľahká kempingová sekera. Sekera prešla chrómovou povrchovou úpravou. Rukoväť Genki je z gumy ktorá zaručuje sebavedomý úchop bez náznaku vyšmyknutia sa v rukaviciach či holých rukách. Sekera sa dodáva s čiernym textilným puzdrom.

Správna starostlivosť o nástroj zahrňuje skladovanie na suchom mieste a očistenie po každom použití za pomoci oleja.

Chrómová povrchová úprava

Táto úprava pridáva čepeli nevyhnutnú tvrdosť pre lepšie držanie ostria, chráni pred opotrebovaním, znižuje trenie a predlžuje životnosť čepele. Chróm zároveň poskytuje ochranu pred koróziou. Pred tým ako je nanesená povrchová úprava, čepeľ je vyleštená do hladka aby sa predišlo akémukoľvek odporu materiálu pri rúbani.

Rukoväť Genki

Unikátny koncept rukoväte od Silky. Rúčka pozostáva z dvoch častí ktoré zapadajú priamo do konštrukcie nástroja. Využívajú systém zipsovania, a na rozloženie nie je potrebný žiaden iný nástroj. Vďaka tomu že rukoväť nepoužíva skrutky ani iné súčiastky je celý nástroj odbremenený od vibrácií pri vykonávaní práce. Guma z ktorej je rúčka vyrobená vyniká pevnosťou a stabilitou úchopu za akýchkoľvek podmienok.

Japonské píly Silky

Silky Saws je výrobca prémiových ručných píl s viac ako 100 ročnými skúsenosťami, ako dôkaz slúži niekoľko technologických patentov v tejto oblasti. Silky vyrába širokú škálu píl na špecializované použitie a aj preto je jednou z celosvetovo uznávaných značiek. Okrem skladacích ručných píl, Silky ponúka rôzne veľké a tvarované píly až po tie najväčšie teleskopické píly dĺžky niekoľkých metrov.

Dodatočné parametre

Kategória: Malé sekerky do 1 kg
Celková dĺžka noža: 34 cm
Dĺžka čepele: 12 cm
Materiál rukoväte: Plast
Puzdro: Textilné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: