Kožená zástera BeaverCraft AP2X hnedá

Kód: BC_AP2X
€195,80
Skladom

Hnedá kožená zástera vhodná pre remeselníkov a domácich majstrov. S praktickými vreckami a hladkou štruktúrou kože, ktorá nie je ťažká na telo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kožená zástera, ktorá je univerzálnym riešením pre ľudí rôznych profesií a koníčkov – rezbárov, mechanikov, umelcov a mnoho ďalších. Zástera je vyrobená z pravej hnedej kože. Koža je dostatočne hrubá aby ochránila vaše oblečenie. Má praktické priestranné vrecká, takže vaše pracovné nástroje môžete mať stále po ruke. Hladká štruktúra kože nie je ťažká na telo, takže vám umožní voľné pohybovanie sa pri práci.

Rezbárske nástroje Beaver Craft

Ukrajinský výrobca rezbárskych nástrojov BeaverCraft sa zameriava na výrobu kvalitného rezbárskeho náradia, ktoré je spoľahlivé a zároveň cenovo dostupné. Na výrobu rezbárskych nástrojov používa legovanú uhlíkovú oceľ 65G s tvrdosťou 57 - 59 HRC. Jedná sa o odolnú pružinovú oceľ, dobre sa brúsi a ľahko na nej dosiahnete vysokú ostrosť. Všetky nástroje BeaverCraft prechádzajú starostlivou kontrolou kvality, vďaka čomu vám vydržia slúžiť dlhé roky a môžete s nimi vytvoriť mnoho úžasných rezbárskych projektov.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracovné zástery
Materiál: Koža

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: