Kožená zástera BeaverCraft AP3X čierno-hnedá

Kód: BC_AP3X
€195,80
Skladom

Kožená, hnedo – čierna zástera vhodná pre remeselníkov a domácich majstrov. S praktickými vreckmi čiernej farby. Hladká koža, ktorá nie je ťažká na telo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kožená pracovná zástera vhodná pre remeselníkov a domácich majstrov. Zabezpečuje ochranu vášho tela a znižuje riziko zranenia pri práci. Zástera je vyrobená z pravej hnedej a čiernej kože. Koža je dostatočne hrubá aby vás ochránila. Dominantnou časťou zástery je hnedá koža, ktorú esteticky doplňuje čierna. Čierna koža zvýrazňuje priestory vreciek, ktoré sú praktické a priestranné, takže vaše pracovné nástroje môžete mať stále po ruke. Hladká štruktúra kože nie je ťažká na telo, takže vám umožní voľný pohyb pri práci.

Rezbárske nástroje Beaver Craft

Ukrajinský výrobca rezbárskych nástrojov BeaverCraft sa zameriava na výrobu kvalitného rezbárskeho náradia, ktoré je spoľahlivé a zároveň cenovo dostupné. Na výrobu rezbárskych nástrojov používa legovanú uhlíkovú oceľ 65G s tvrdosťou 57 - 59 HRC. Jedná sa o odolnú pružinovú oceľ, dobre sa brúsi a ľahko na nej dosiahnete vysokú ostrosť. Všetky nástroje BeaverCraft prechádzajú starostlivou kontrolou kvality, vďaka čomu vám vydržia slúžiť dlhé roky a môžete s nimi vytvoriť mnoho úžasných rezbárskych projektov.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracovné zástery
Materiál: Koža

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: