Kožená zástera BeaverCraft LС_Set_01 hnedá s držiakom na náradie

Kód: BC_LC_SET_01
€203
Skladom

Kožená, hnedá zástera s držiakom na náradie, vhodná pre remeselníkov a domácich majstrov. Vyrobená z tzv. crazy horse kože hrúbky 2 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kožená pracovná zástera vhodná pre remeselníkov a domácich majstrov. Zabezpečuje ochranu vášho tela a znižuje riziko zranenia pri práci. Zástera je vyrobená z tzv. crazy horse kože hrúbky 2 mm. Vďaka držiaku budete mať svoje náradie vždy po ruke.

Crazy horse je druh hovädzej kože vysokej kvality. Vyrába sa namáčaním kože v horúcich voskoch a následným leštením. Koža crazy horse má preto výrazne väčšiu odolnosť voči vode v porovnaní s bežnými kožami. Je mäkká, pružná, hladká, bez lesku a má pomerne hustú štruktúru. Vekom a používaním nadobúda krásnu patinu, ktorá sa nedá napodobniť. Farebná rôznorodosť alebo prírodné záhyby sa pri tejto koži považujú za výhodu, nie za vadu.

Rozmery: 59 x 54 cm.

Rezbárske nástroje Beaver Craft

Ukrajinský výrobca rezbárskych nástrojov BeaverCraft sa zameriava na výrobu kvalitného rezbárskeho náradia, ktoré je spoľahlivé a zároveň cenovo dostupné. Na výrobu rezbárskych nástrojov používa legovanú uhlíkovú oceľ 65G s tvrdosťou 57 - 59 HRC. Jedná sa o odolnú pružinovú oceľ, dobre sa brúsi a ľahko na nej dosiahnete vysokú ostrosť. Všetky nástroje BeaverCraft prechádzajú starostlivou kontrolou kvality, vďaka čomu vám vydržia slúžiť dlhé roky a môžete s nimi vytvoriť mnoho úžasných rezbárskych projektov.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracovné zástery
Materiál: Koža

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: