Zástera BeaverCraft AP1 plátená, zelená

Kód: BC_AP1
€39,80
Skladom

Plátená zástera pre remeselníkov a domácich majstrov. Má vrecká a krížovo previazané popruhy v chrbtovej časti. Rozmery sú 67,5 x 85 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pracovná zástera vyrobená z odolného zeleného plátna, hustej bavlnenej tkaniny. Je špeciálne upravená aby bola odolná voči tekutinám a udržala vaše oblečenie čisté pred olejmi, mastnotami, vodou a špinou. Vzadu má krížové popruhy, ktoré uľahčia záťaž na váš krk. Zástera má univerzálnu veľkosť, rozmery zástery sú 67,5 cm x 85 cm. Kolená vám ostanú voľné a budete sa môcť teda pohybovať bez obmedzovania zásterou.

Rezbárske nástroje Beaver Craft

Ukrajinský výrobca rezbárskych nástrojov BeaverCraft sa zameriava na výrobu kvalitného rezbárskeho náradia, ktoré je spoľahlivé a zároveň cenovo dostupné. Na výrobu rezbárskych nástrojov používa legovanú uhlíkovú oceľ 65G s tvrdosťou 57 - 59 HRC. Jedná sa o odolnú pružinovú oceľ, dobre sa brúsi a ľahko na nej dosiahnete vysokú ostrosť. Všetky nástroje BeaverCraft prechádzajú starostlivou kontrolou kvality, vďaka čomu vám vydržia slúžiť dlhé roky a môžete s nimi vytvoriť mnoho úžasných rezbárskych projektov.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracovné zástery
Materiál: Bavlna - Canvas

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: