Zástera BeaverCraft AP4 plátená - kožená, hnedá

Kód: BC_AP4
€114,20
Skladom

Hnedá koženo – plátenná zástera vhodná pre remeselníkov a domácich majstrov. Má praktické kožené vrecká pripevnené ozdobnými nitmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hnedá, koženo – plátenná zástera, ktorá je praktickým a štýlovým doplnkom pre každého, kto sa nebojí ručnej práce. Môže slúžiť ako šikovná uniforma pre rezbárov, stolárov, maliarov, holičov a mnoho ďalších profesií. Nášivkové vrecká z pravej kože sú pripevnené ozdobnými kovovými nitmi. V chrbtovej časti má krížové popruhy, ktoré si môžete nastaviť podľa svojej výšky a osobnej preferencie. Plátenný materiál výborne drží tvar, vďaka čomu je zástera pohodlná počas nosenia. Tento doplnok spoľahlivo ochráni vás a vaše oblečenie pred zranením, poškodením alebo znečistením.

Rezbárske nástroje Beaver Craft

Ukrajinský výrobca rezbárskych nástrojov BeaverCraft sa zameriava na výrobu kvalitného rezbárskeho náradia, ktoré je spoľahlivé a zároveň cenovo dostupné. Na výrobu rezbárskych nástrojov používa legovanú uhlíkovú oceľ 65G s tvrdosťou 57 - 59 HRC. Jedná sa o odolnú pružinovú oceľ, dobre sa brúsi a ľahko na nej dosiahnete vysokú ostrosť. Všetky nástroje BeaverCraft prechádzajú starostlivou kontrolou kvality, vďaka čomu vám vydržia slúžiť dlhé roky a môžete s nimi vytvoriť mnoho úžasných rezbárskych projektov.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracovné zástery
Materiál: Bavlna - Canvas

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: