Ručná pílka Nordic Pocket Saw Fold

Kód: 11403
€31,60
Skladom

Ľahká ručná pílka ktorá sa da jednoducho založiť do rukoväte. Dĺžka čepele je 200 mm. Jej rozmery a efektívnosť ju predurčujú na to stať sa základným vybavením každého kto sa chystá na dobrodružstvo do prírody. Dodávaná s listom na pílenie čerstvého dreva.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vrecková píla Nordic Pocket Saw Fold

Ľahká ručná pílka ktorá sa da jednoducho založiť do rukoväte. Dĺžka čepele je 200 mm. Jej rozmery a efektívnosť ju predurčujú na to stať sa základným vybavením každého kto sa chystá na dobrodružstvo do prírody. Dodávaná s listom na pílenie čerstvého dreva.

Dĺžka čepele by sa mala vyberať podľa priemeru dreva ktoré sa má píliť. Odporúča sa počúvať sedliacky rozum a držať sa pravidla kedy čepeľ ma byť raz tak dlhá ako priemer dreva. Pri hrúbke dreva 100 mm, potrebujeme čepeľ o dĺžke 200 mm.

List pílky je ľahko vymeniteľný. Tvar listu a usporiadanie zubov má veľký dopad na výkon pri rezaní rozličných materiálov a životnosť samotného listu, preto odporúčame dbať na správne používanie. Systém uchytenia listu je štandardný medzinárodný vďaka čomu je kompatibilný aj s listami od iných výrobcov.

Starostlivosť

Pílu skladujte v suchom prostredí. Na udržiavanie čepele v prevádzkovom stave stačí po použití pretrieť trochou oleja - zabránite korózií.

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné pílky
Celková dĺžka noža: 40,5 cm
Dĺžka čepele: 20 cm
Hmotnosť: 170 g
Materiál rukoväte: Plast

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: