Ručná reťazová píla Nordic Pocket Saw Arborista V.2

Kód: 11303
€177,50
Skladom

Arboristická sada ktorá obsahuje ručnú reťazovú pílu a doplnky potrebné na prerezávanie stromov vo výškach až 10 m. Dĺžka reťaze je 83 cm. Píla je určená pre použitie v dvojici. Je dodávaná v textilnom puzdre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ručná reťazová pílka Nordic Pocket Saw Arborista V.2

Arboristická sada ktorá obsahuje ručnú reťazovú pílu a doplnky potrebné na prerezávanie stromov vo výškach až 10 m bez použitia rebríka alebo plošiny. Dĺžka reťaze je 83 cm. Píla je určená pre použitie v dvojici. Je dodávaná v textilnom puzdre.

Sada Arborista obsahuje ručnú reťazovú pílu, 2x popruh dlhý 11 m, 2 mm hrubé a 20 m dlhé vrhacie lanko spolu so záťažou, karabíny a doplnky na montáž a tašku v ktorej je sada balená.

Reťaz je vyrobená z vysoko uhlíkovej ocele prispôsobenej na ťažké pracovné podmienky, má 45 zubov s dvojstranným ostrím z oboch strán reťaze vďaka čomu bude reťaz v správnej polohe ihneď po prehodení cez konár určený k rezaniu. Dvojstranné ostrie tiež zabezpečuje vysoký rezný výkon bez použitia veľkej námahy, v oboch smeroch ťahu. Vďaka tomu sa líši od bežných píl dostupných na trhu a predbieha svoju konkurenciu vo všetkých ohľadoch. Rúčky sú vyrobené z odolných nylonových vlákien schopné vydržať zvýšenú záťaž, taktiež zaručujú pevný úchop v rukaviciach a vo vlhkom prostredí.

Starostlivosť

Podobne ako pri reťaziach na motorových pílach, odporúčame uchovávať v suchom prostredí a je ju potrebné pravidelne brúsiť okrúhlym pilníkom o priemere 4 mm. Reťaz by mala byť pravidelne mazaná olejom.

Úspechy

Prvé miesto v súťaži od National Geographic – Adventure Gift Guide 2016
Víťaz súťaže Scandinavian Outdoor Product 2018

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné pílky
Dĺžka čepele: 83 cm
Hmotnosť: 1222 g
Materiál rukoväte: Iné
Puzdro: Textilné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: