Ručná reťazová píla Nordic Pocket Saw Extra Long

Kód: 11102
€70,40
Skladom

Ručná reťazová píla ktorej dĺžka (93 cm) ju predurčuje na rezanie ťažko dostupných konárov alebo hrubých kusov materiálu. Je vhodná na použitie v dvojici. Vďaka jej rozmerom a efektívnosti sa ľahko stane základným vybavením každého kto sa chystá na prácu v záhrade ale aj na dobrodružstvo v prírode. Je dodávaná s textilným puzdrom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vrecková reťazová píla Nordic Pocket Saw Extra Long

Ručná reťazová píla ktorej dĺžka (93 cm) ju predurčuje na rezanie ťažko dostupných konárov alebo hrubých kusov materiálu. Je vhodná na použitie v dvojici. Vďaka jej rozmerom a efektívnosti sa ľahko stane základným vybavením každého kto sa chystá na prácu v záhrade ale aj na dobrodružstvo v prírode. Je dodávaná s textilným puzdrom.

Reťaz je vyrobená z vysoko uhlíkovej ocele prispôsobenej na ťažké pracovné podmienky, má 50 zubov s dvojstranným ostrím, ktoré zabezpečujú vysoký rezný výkon bez použitia veľkej námahy, v oboch smeroch ťahu. Vďaka tomu sa líšia od bežných píl dostupných na trhu a predbiehajú svoju konkurenciu vo všetkých ohľadoch. Rúčky sú vyrobené z odolných nylnových vlákien schopné vydržať zvýšenú záťaž, taktiež zaručujú pevný úchop v rukaviciach a vo vlhkom prostredí.

Starostlivosť

Podobne ako pri reťaziach na motorových pílach, odporúčame uchovávať v suchom prostredí a je ju potrebné pravidelne brúsiť okrúhlym pilníkom o priemere 4 mm. Reťaz by mala byť pravidelne mazaná olejom.

Úspechy

Prvé miesto v súťaži od National Geographic – Adventure Gift Guide 2016
Víťaz súťaže Scandinavian Outdoor Product 2018

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné pílky
Dĺžka čepele: 93 cm
Hmotnosť: 173 g
Materiál rukoväte: Iné
Puzdro: Textilné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: