Ručná reťazová píla Nordic Pocket Saw Premium Edition

Kód: 340057
€101
Skladom

Ručná reťazová píla ktorej dĺžka je 65 cm v luxusnom koženom prevedení. Je vhodná ako darček pre každého kto si potrpí na vysoko kvalitné náradie vyrobené z prémiových materiálov. Je dodávaná s koženým puzdrom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vrecková reťazová píla Nordic Pocket Saw Premium Edition

Ručná reťazová píla ktorej dĺžka je 65 cm v luxusnom koženom prevedení. Je vhodná ako darček pre každého kto si potrpí na vysoko kvalitné náradie vyrobené z prémiových materiálov. Je dodávaná s koženým puzdrom.

Reťaz je vyrobená z vysoko uhlíkovej ocele prispôsobenej na ťažké pracovné podmienky, má 33 zubov s dvojstranným ostrím ktoré zabezpečujú vysoký rezný výkon bez použitia veľkej námahy, v oboch smeroch ťahu. Vďaka tomu sa líšia od bežných píl dostupných na trhu a predbiehajú svoju konkurenciu vo všetkých ohľadoch. Rúčky sú vyrobené zo 100% organickej certifikovanej Švédskej kože.

Starostlivosť

Pri správnom a pravidelnom ošetrovaní kožených častí, predĺžite ich životnosť, budú starnúť s pôvabom a časom získajú krásnu patinu. Na čistenie použite mydlovú vodu a suchú handričku, agresívnejšie čistiace prostriedky by mohli kožu vysušiť a zničiť. Nakoniec naneste balzam na ošetrovanie kože. Neodporúča sa používať prípravky na obuv.

Podobne ako pri reťaziach na motorových pílach, odporúčame uchovávať v suchom prostredí a je ju potrebné pravidelne brúsiť okrúhlym pilníkom o priemere 4 mm. Reťaz by mala byť pravidelne mazaná olejom.

Úspechy

Prvé miesto v súťaži od National Geographic – Adventure Gift Guide 2016
Víťaz súťaže Scandinavian Outdoor Product 2018

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné pílky
Dĺžka čepele: 65 cm
Hmotnosť: 145 g
Materiál rukoväte: Iné
Puzdro: Kožené

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: