Sekera Prandi Axe Splitting Wedge 2000 g 3.016.20.TH

Kód: 3.016.20.TH
€96,90
Skladom

Kovaná štiepacia sekera s celkovou dĺžkou 80 cm vhodná na prácu s drevom. Sekera je vyrobená z uhlíkovej ocele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Štiepacia sekera Prandi Axe Splitting Wedge je ideálna na štiepanie dreva. Dlhé porisko a klinovitý tvar hlavy výrazne uľahčujú štiepanie polien. Hlava sekery je vyrobená z ručne kovanej a leštenej uhlíkovej ocele C45.

Porisko s dĺžkou 80 cm umožňuje silné a efektívne údery. Hmotnosť hlavy sekery je 2000 g. Sekera je kompletne kovaná a vyrobená v Taliansku.

Porisko sekery je vyrobené z odolného dreva hickory (orechovec biely), ktoré je lakované. Hickory je jednoznačne najvhodnejším drevom na rukoväť sekery. Je tvrdé, pevné a zároveň mimoriadne odolné voči nárazom. Šnúrka na zavesenie sekery je vyrobená z pravej kože. Puzdro na ostrie si môžete zakúpiť samostatne.

Prandi sekery

Taliansky výrobca ručne kovaných sekier a nástrojov pre prácu s drevom. Prandi vyrába sekery viac ako 50 rokov tradičným a poctivým spôsobom. Všetky sekery sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele a výrobné procesy prebiehajú výhradne na území Talianska, či už ide o kovanie, tepelné spracovanie alebo ostrenie. Pre zachovanie maximálneho štandardu podlieha každá výrobná fáza detailnej kontrole podľa noriem UNI EN ISO 9001:2015.

Dodatočné parametre

Kategória: Štiepacie sekery a kálačky
Celková dĺžka noža: 80 cm
Dĺžka čepele: 8,5 cm
Hmotnosť: 2000 g
Materiál rukoväte: Drevo
Puzdro: bez puzdra
Typ ocele:: 1045 (C45, XC45, 19083, S48C)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: