Držiak BeaverCraft LС_BO_01 pre náradie na opasok

Kód: BC_LC_BO_01
€70,40
Skladom

Kožený držiak na náradie, ktorý si môžete zavesiť na opasok. Vyrobený z pravej kože hrubej približne 2 mm. Rozmery 35 x 23 x 4 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Majte svoje náradie vždy na dosah ruky, vďaka tomuto opaskovému držiaku. Využijú ho remeselníci aj domáci majstri. Maximálna šírka opasku pre uchytenie držiaku je 6 cm.

Držiak je vyrobený z crazy horse kože hrúbky 2 mm. Crazy horse je druh hovädzej kože vysokej kvality. Vyrába sa namáčaním kože v horúcich voskoch a následným leštením. Koža crazy horse má preto výrazne väčšiu odolnosť voči vode v porovnaní s bežnými kožami. Je mäkká, pružná, hladká, bez lesku a má pomerne hustú štruktúru. Vekom a používaním nadobúda krásnu patinu, ktorá sa nedá napodobniť. Farebná rôznorodosť alebo prírodné záhyby sa pri tejto koži považujú za výhodu, nie za vadu.

Rozmer: 35 x 23 x 4 cm.

Rezbárske nástroje Beaver Craft

Ukrajinský výrobca rezbárskych nástrojov BeaverCraft sa zameriava na výrobu kvalitného rezbárskeho náradia, ktoré je spoľahlivé a zároveň cenovo dostupné. Na výrobu rezbárskych nástrojov používa legovanú uhlíkovú oceľ 65G s tvrdosťou 57 - 59 HRC. Jedná sa o odolnú pružinovú oceľ, dobre sa brúsi a ľahko na nej dosiahnete vysokú ostrosť. Všetky nástroje BeaverCraft prechádzajú starostlivou kontrolou kvality, vďaka čomu vám vydržia slúžiť dlhé roky a môžete s nimi vytvoriť mnoho úžasných rezbárskych projektov.

Dodatočné parametre

Kategória: Tašky a držiaky na náradie
Materiál: Koža

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: