Kožená taška na náradie BeaverCraft LC_TH_17

Kód: BC_LC_TH_17
€121,40
Skladom

Rolovacia kožená taška pre náradie, 17 úložných priestorov a 2 zapínacie vrecká. Vhodná pre remeselníkov, domácich majstrov alebo rezbárov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitná rolovacia kožená taška na náradie so sedemnástimi úložnými priestormi a dvoma zapínacími vreckami. Vhodná pre remeselníkov, domácich majstrov alebo rezbárov.

Vyrobená z crazy horse kože hrúbky 2 mm. Crazy horse je druh hovädzej kože vysokej kvality. Vyrába sa namáčaním kože v horúcich voskoch a následným leštením. Koža crazy horse má preto výrazne väčšiu odolnosť voči vode v porovnaní s bežnými kožami. Je mäkká, pružná, hladká, bez lesku a má pomerne hustú štruktúru. Vekom a používaním nadobúda krásnu patinu, ktorá sa nedá napodobniť. Farebná rôznorodosť alebo prírodné záhyby sa pri tejto koži považujú za výhodu, nie za vadu.

Rozmer: 61,5 x 31 cm.

Rezbárske nástroje Beaver Craft

Ukrajinský výrobca rezbárskych nástrojov BeaverCraft sa zameriava na výrobu kvalitného rezbárskeho náradia, ktoré je spoľahlivé a zároveň cenovo dostupné. Na výrobu rezbárskych nástrojov používa legovanú uhlíkovú oceľ 65G s tvrdosťou 57 - 59 HRC. Jedná sa o odolnú pružinovú oceľ, dobre sa brúsi a ľahko na nej dosiahnete vysokú ostrosť. Všetky nástroje BeaverCraft prechádzajú starostlivou kontrolou kvality, vďaka čomu vám vydržia slúžiť dlhé roky a môžete s nimi vytvoriť mnoho úžasných rezbárskych projektov.

Dodatočné parametre

Kategória: Tašky a držiaky na náradie
Materiál: Koža

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: