Sekera Prandi German Type 1000 g 3.003.10.CH

Kód: 3.003.10.CH
€53
Skladom

Sekera na drevo s celkovou dĺžkou 40 cm a hmotnosťou hlavy 1000 g. Vyrobená z uhlíkovej ocele C45.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitná sekera Prandi German Type ideálna na výlety do prírody alebo na práce vo vašej záhrade.Sekera je tvarom prispôsobená na sekanie krížom cez vlákna dreva, bez problémov však zvládne aj štiepanie dreva na oheň. Vhodná je predovšetkým na presekávanie konárov, stínanie stromov, odvetvovanie kmeňov a iné lesné práce.

Hlava sekery je vyrobená z ručne kovanej a leštenej uhlíkovej ocele C45. Hmotnosť hlavy sekery je 1000 g. Sekera je kompletne kovaná a vyrobená v Taliansku.

Porisko sekery vyrobené z odolného dreva hickory (orechovec biely) je lakované. Dĺžka poriska 40 cm. Hickory je jednoznačne najvhodnejším drevom na rukoväť sekery. Je tvrdé, pevné a zároveň mimoriadne odolné voči nárazom. Šnúrka na zavesenie sekery je vyrobená z pravej kože. Puzdro na ostrie si môžete zakúpiť samostatne.

Prandi sekery

Taliansky výrobca ručne kovaných sekier a nástrojov pre prácu s drevom. Prandi vyrába sekery viac ako 50 rokov tradičným a poctivým spôsobom. Všetky sekery sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele a výrobné procesy prebiehajú výhradne na území Talianska, či už ide o kovanie, tepelné spracovanie alebo ostrenie. Pre zachovanie maximálneho štandardu podlieha každá výrobná fáza detailnej kontrole podľa noriem UNI EN ISO 9001:2015.

Dodatočné parametre

Kategória: Univerzálne sekery
Celková dĺžka noža: 40 cm
Hmotnosť: 1000 g
Materiál rukoväte: Drevo
Puzdro: bez puzdra
Typ ocele:: 1045 (C45, XC45, 19083, S48C)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: