Sekera Prandi German Type 1000 g 3.011.10.TH

Kód: 3.011.10.TH
€63,20
Skladom

Univerzálna sekera s celkovou dĺžkou 60 cm vhodná na prácu s drevom. Sekera je vyrobená z uhlíkovej ocele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lesnícka sekera Prandi German Type je vhodná na prácu v prírode, lese alebo záhrade. Sekera je tvarom prispôsobená na sekanie krížom cez vlákna dreva, bez problémov však zvládne aj štiepanie dreva na oheň. Vhodná je predovšetkým na presekávanie konárov, stínanie stromov, odvetvovanie kmeňov a iné lesné práce.

Hlava sekery je vyrobená z ručne kovanej uhlíkovej ocele C45. Hmotnosť hlavy sekery je 1000 g. Sekera je kompletne kovaná a vyrobená v Taliansku.

Porisko s dĺžkou 60 cm umožňuje lepší švih pri rúbaní. Porisko sekery je vyrobené z odolného dreva hickory (orechovec biely), ktoré je lakované. Hickory je právom považované z najlepšie drevo na rukoväť sekery. Je tvrdé, pevné a zároveň mimoriadne odolné voči nárazom. Šnúrka na zavesenie je vyrobená z pravej kože. 

Puzdro na ostrie si môžete zakúpiť samostatne.

Prandi sekery

Taliansky výrobca ručne kovaných sekier a nástrojov pre prácu s drevom. Prandi vyrába sekery viac ako 50 rokov tradičným a poctivým spôsobom. Všetky sekery sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele a výrobné procesy prebiehajú výhradne na území Talianska, či už ide o kovanie, tepelné spracovanie alebo ostrenie. Pre zachovanie maximálneho štandardu podlieha každá výrobná fáza detailnej kontrole podľa noriem UNI EN ISO 9001:2015.

Dodatočné parametre

Kategória: Univerzálne sekery
Celková dĺžka noža: 60 cm
Dĺžka čepele: 11,5 cm
Hmotnosť: 1000 g
Materiál rukoväte: Drevo
Puzdro: bez puzdra
Typ ocele:: 1045 (C45, XC45, 19083, S48C)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: