Sekera Prandi Professional Axe 1600 g 3.035.16.TH

Kód: 3.035.16.TH
€87,70
Skladom

Kvalitná sekera s celkovou dĺžkou 80 cm vhodná na prácu s drevom. Sekera je vyrobená z uhlíkovej ocele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kovaná sekera Prandi Professional Axe bola navrhnutá ako viacúčelový outdoorový nástroj pre každého, kto trávi rád čas v záhrade či lese. Sekera Prandi je určená na štiepenie, presekávanie a celkovo bežnú prácu s drevom. Hlava sekery je vyrobená z ručne kovanej a leštenej uhlíkovej ocele C45. Porisko s dĺžkou 80 cm umožňuje plynulejší švih pri rúbaní. Hmotnosť hlavy sekery je 1600 g, vďaka väčšej dĺžke je však váha dobre Sekera je kompletne kovaná a vyrobená v Taliansku.

Porisko sekery je vyrobené z odolného dreva hickory (orechovec biely), ktoré je lakované. Hickory je jednoznačne najvhodnejším drevom na rukoväť sekery. Je tvrdé, pevné a zároveň mimoriadne odolné voči nárazom. Šnúrka na zavesenie sekery je vyrobená z pravej kože. Puzdro na ostrie si môžete zakúpiť samostatne.

Prandi sekery

Taliansky výrobca ručne kovaných sekier a nástrojov pre prácu s drevom. Prandi vyrába sekery viac ako 50 rokov tradičným a poctivým spôsobom. Všetky sekery sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele a výrobné procesy prebiehajú výhradne na území Talianska, či už ide o kovanie, tepelné spracovanie alebo ostrenie. Pre zachovanie maximálneho štandardu podlieha každá výrobná fáza detailnej kontrole podľa noriem UNI EN ISO 9001:2015.

Dodatočné parametre

Kategória: Univerzálne sekery
Celková dĺžka noža: 80 cm
Dĺžka čepele: 14,5 cm
Hmotnosť: 1600 g
Materiál rukoväte: Drevo
Puzdro: bez puzdra
Typ ocele:: 1045 (C45, XC45, 19083, S48C)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: