Hubársky set so sieťkou – základný

Kód: 2218
€35
Skladom

Základný hubársky set obsahuje sitá na sušenie (2 ks), hubársky nôž Leopard v svetlej farbe a striebornú rolničku. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Základný hubársky set so sieťkou

Hubársky set so základným vybavením využije každý vášnivý hubár, milovník prírody alebo rekreačný turista, ktorý sa pohybuje často v lesoch. V základnom hubárskom sete nájdete všetky užitočné doplnky, ktoré sa vám zídu pri čistení, sušení a zbere húb. Netreba zabúdať ani na bezpečnosť, ktorú vám zabezpečí zvonček na medvede. 

Vďaka tomuto vyskladanému setu nemusíte kupovať produkty samostatne a okrem toho máte všetko vybavenie za zvýhodnenú cenu.

Hubársky set obsahuje:

- sito na sušenie – štvorcové (2 ks),

- hubársky nôž Leopard – svetlý,

- zvonček na medvede – strieborný.

Sitá na sušenie (2 ks) sa veľmi prakticky rozkladajú a viete na nich vysušiť huby či bylinky. Veľkou výhodou sietí je ich úspora priestoru, keďže ich môžete na seba jednotlivo naskladať a nemusíte mať huby rozložené po celej miestnosti. Veľmi jednoducho sa s nimi manipuluje a kedykoľvek ich môžete premiestniť na iné miesto. V porovnaní s elektrickými sušičkami majú jednu obrovskú výhodu a tou je práve úspora energie a skutočne ľahké uskladnenie, keďže celú sieť viete kompaktne zložiť.

Hubársky nôž Leopard s príťažlivým dizajnom je prispôsobený na čistenie a krájanie húb. Vďaka svojmu tvaru a kompaktnej čepeli (7 cm) sa vám bude s nožom veľmi príjemne pracovať. Drevená rúčka je zakončená praktickou kefkou na rýchle očistenie húb od hliny a iných nečistôt. Na rukoväti sa nachádza taktiež malé očko, cez ktoré si môžete prevliecť šnúrku či retiazku. 

Kovový zvonček (strieborný) slúži ako kvalitná plašička na zver, predovšetkým na medvede. Pomocou suchého zipsu je možné zavesiť zvonček prakticky kamkoľvek. Počas pohybuje spôsobuje výrazný cengot, ktorý minimalizuje riziko stretnutia so zverou. V prípade, že nebudete chcieť rolničku využívať počas celej vašej cesty, môžete si na jej spodnú časť priložiť pásik s magnetom, čím sa zamedzí zvoneniu. Pásik je súčasťou balenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: