Vážení zákazníci, chceme Vás ubezpečiť, že odosielanie Vašich objednávok prebieha v bežnom režime bez problémov. Z dôvodu momentálnej situácie však odporúčame na doručenie Vašich objednávok využiť Kuriéra GLS, alebo Slovenskú poštu. Výdajné miesta Zásielkovne, by mali byť taktiež dostupné, ale nevieme to zaručiť pri každej jednej prevádzke. Ďakujeme za pochopenie.

Sieť na sušenie kruhová uzavretá - Dry Net

Kód: DN565U
€26
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Sieť na sušenie húb a byliniek, 8 poschodí, priemer 56,5 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozkladacia kruhová sieť na sušenie húb alebo byliniek. 8 poschodí s priemerom 56,5cm poskytuje celkovú plochu viac ako 2m2. Dĺžka (výška) siete v rozloženom stave je 165cm.

Sieť je z bokov uzatvorená, s otvormi na vkladanie/vyberanie. Vďaka tomu je výborne použiteľná aj v exteriéri. Je možné ju zavesiť kdekoľvek v miestnosti alebo aj vonku, napríklad do záhrady alebo na balkón.

Najväčšou výhodou siete je veľká úspora priestoru a jednoduchá manipulácia. Už viac nemusíte mať huby alebo bylinky rozloženené po celej miestnosti. Sieť aj s hubami môžete kedykoľvek jednoducho premiestniť na vhodné miesto. V porovnaní s elektrickými sušičkami ušetríte na elekrickej energii a po zložení sieť veľmi ľahko uskladníte (výška zloženej siete je iba 2cm). Sieť dodávame v praktickom obale na zips.

5
11x
4
4x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
J Avatar autora | 29.8.2017
Velmi prakticka vec do bytu. Siet mame zavesenu na balkone a bylinky sa v nej rychlo ususia.
5
J Avatar autora | 30.6.2017
Sieť na sušenie je fantastická vec. Celú sme ju naložili lipou. Veľmi dobre preschla. Predtým založené 2 miestnosti. Teraz veľmi spratné. Na jeseň ju čakajú bylinky a dubáky.
5
IT Avatar autora | 15.6.2017
výborná vec