Vážení zákazníci, chceme Vás ubezpečiť, že odosielanie Vašich objednávok prebieha v bežnom režime bez problémov. Z dôvodu momentálnej situácie však odporúčame na doručenie Vašich objednávok využiť Kuriéra GLS, alebo Slovenskú poštu. Výdajné miesta Zásielkovne, by mali byť taktiež dostupné, ale nevieme to zaručiť pri každej jednej prevádzke. Ďakujeme za pochopenie.

Nôž Opinel VRI N°08 prerezávací

Kód: 113140
€16,70
Skladom

Záhradný nôž

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktický zatvárací záhradnícky nôž od francúzskej značky Opinel, ktorý sa vďaka zahnutej čepeli výborne hodí aj na zber a čistenie húb. Čepeľ z kvalitnej nerezovej ocele dĺžky 8,5 cm a rukov仝 z bukového dreva s otvorom pre šnúrku. Nôž obsahuje otočnú poistku Viroblock.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hubárske nože
Celková dĺžka noža: 19,5 cm
Dĺžka čepele: 8,5 cm
Materiál rukoväte: Drevo -buk
Puzdro: bez puzdra
Typ noža: Zatvárací nôž
Typ ocele:: Nerezová oceľ Sandvik 12C27

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo Opinel

Opinel je francúzsky výrobca nožov z regiónu Savojsko s dlhoročnou tradíciou od roku 1890. Vtedy Joseph Opinel vyrobil malý skladací nôž Opinel, ktorý bol funkčný, skladný a zároveň lacný. Tieto vlastnosti si nože Opinel zachovali dodnes. V súčasnosti Opinel predstavuje jeden z najtypickejších francúzskych produktov a značiek. Čepele sú vyrábané z uhlíkovej ocele XC90, alebo nerezovej ocele Sandvik 12C27M. Nože Opinel z uhlíkovej ocele majú na čepeli nápis Opinel Carbone a nože z nerezovej ocele nápis Opinel  Inox. Vyznačujú sa dlhotrvajúcou ostrosťou a jedoducho sa brúsia. Drevená rúčka je zhotovená z lakovaného bukového dreva. Bezpečné používanie zabezpečuje poistka Viroblock, ktorá zabraňuje samovoľnému otváraniu a zatváraniu noža. Nože Opinel sa vyrábajú v jedenástich veľkostiach 2-10, 12 a 13.