Vážení zákazníci, chceme Vás ubezpečiť, že odosielanie Vašich objednávok prebieha v bežnom režime bez problémov. Z dôvodu momentálnej situácie však odporúčame na doručenie Vašich objednávok využiť Kuriéra GLS, alebo Slovenskú poštu. Výdajné miesta Zásielkovne, by mali byť taktiež dostupné, ale nevieme to zaručiť pri každej jednej prevádzke. Ďakujeme za pochopenie.

Silva 3NL

Kód: 37583
€30,90
Skladom

Buzola

Detailné informácie

Podrobný popis

Silva 3NL je všestranná buzola vhodná pre väčšinu aktivít v prírode.  Vďaka svojej nízkej hmotnosti a možnosti zavesenia na krk sa výborne hodí na turistiku, do lesa a pod. Konštrukcia z priehľadného plastu a zabudovaná lupa zabezpečuje jednoduché používanie s mapou. Buzola Silva 3NL je vodeodolná, funkčná pri teplotách od -30 do +60 °C a použiteľná do nadmorskej výšky až 5000 m. Čas zamerania buzoly je 2,7 sekundy.

Buzola Silva 3NL obsahuje:

- vysoko kvalitnú kompasovú ručičku zo švédskej nerezovej ocele so zafírovým ložiskom, vyváženú pre severnú pologuľu,

- dve mierky: 1:25 000 a 1:50 000,

- závesná šnurka na krk s pomocnou mierkou 1:25 a 1:50, pre rýchle zmeranie vzdialenosti na mape,

- zabudovaná lupa pre ľahšie čítanie mapy,

- mierka deklinácie zabudovaná v kapsule kompasu,

 

Hmotnosť: 36 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SILVA je švédska značka vybavenia do prírody, založená v roku 1933. SILVA sa stala známou vďaka svojim prvotriednym kompasom a buzolám a v súčasnosti patrí k najväčším svetovým výrobcom kompasov, čelových lámp a iného outdoorového vybavenia. V našej ponuke nájdete nielen kvalitné kompasy a buzoly SILVA ale aj termosky alebo jedálenské sety do prírody.

silva