Sekera teslica BeaverCraft AX2

Kód: BC_AX2
€93,80
Skladom

Kovaná dlabacia sekera - teslica, so zahnutým ostrím. Hmotnosť hlavy 300g, celková dĺžka 29,5 cm, dĺžka ostria 6 cm. Vyrobená z uhlíkovej ocele 65G.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dlabacia sekera je špeciálny druh sekery, známy aj pod názvom teslica, sekera dlabačka, alebo korytárska sekera. Kovaná teslica BeaverCraft AX2 je vhodná na vysekávanie dutín a otvorov do dreva. Používa sa pri výrobe nádob, drevených žľabov, korýt, ale aj rezbárskych diel. Hlava sekery je vyrobená z uhlíkovej ocele 65G tvrdosti 57 - 59 HRC. Má zahnuté ostrie dĺžky 6 cm. Rukoväť sekery je vyrobená z pevného jaseňového dreva. Hmotnosť hlavy sekery je 300 g. Dĺžka poriska je 29,5 cm.

Sekery Beaver Craft

Ukrajinský výrobca rezbárskych nástrojov a sekier BeaverCraft sa zameriava na výrobu kvalitného rezbárskeho náradia, ktoré je spoľahlivé a zároveň cenovo dostupné. Na výrobu rezbárskych nástrojov používa legovanú uhlíkovú oceľ 65G s tvrdosťou 57 - 59 HRC. Jedná sa o odolnú pružinovú oceľ, dobre sa brúsi a ľahko na nej dosiahnete vysokú ostrosť. Všetky nástroje BeaverCraft prechádzajú starostlivou kontrolou kvality, vďaka čomu vám vydržia slúžiť dlhé roky a môžete s nimi vytvoriť mnoho úžasných rezbárskych projektov.

Dodatočné parametre

Kategória: Sekery dlabačky
Celková dĺžka noža: 29,5 cm
Dĺžka čepele: 6 cm
Hmotnosť: 300 g
Materiál rukoväte: Drevo
Puzdro: Kožené
Typ ocele:: 1066 (65G, 65Mn)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: