Najsilnejší sprej na medvede MACO STOP Extreme 300ml gel

Kód: 12702
€61,10
Skladom

Ľahký a skladný sprej proti medveďom s vysokou účinnosťou (sila 2 000 000 SHU). Určený na odvrátenie útoku nielen medveďa alebo inej šelmy. Sprej má dosah 8 - 9 metrov. Objem: 300 ml. Účinné látky: OC Capsicum oleoresin až 10%, MC 1,4%. Verzia gél. Sprej je silnejší oproti bežným obranným sprejom, navyše gélová konzistencia zaistí, že látka nie je tak náchylná na vietor ako bežný sprej.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najpredávanejší a najsilnejší certifikovaný sprej na medvede od slovenskej značky Maco Stop. Tento ľahký a skladný sprej proti medveďom s vysokou účinnosťou (sila 2 000 000 SHU) je určený na odvrátenie útoku nielen medveďa ale aj iných šeliem. Sprej má dosah 8 - 9 metrov, v závislosti od poveternostných podmienok. Verzia "gel" sa vyznačuje gélovou konzistenciou, vďaka čomu nie je tak náchylná na vietor ako bežný sprej. MACO STOP gel jednoducho mieri presne tam, kam ho nasmerujete, navyše okrem silného dráždivého efektu látka po dopade na útočníka aj lepí, čo je ďalší odplašujúci efekt pre zviera, ktoré je vďaka tomu značne dezorientované. Okrem verzie gel máme v ponuke aj klasickú verziu "hmla".

Obranný sprej proti medveďom Maco Stop Extreme je určený na sebaobranu pred útokom medveďa a je vhodný pre všetkých ľudí, ktorí sa pohybujú v lesoch s výskytom medveďov a iných šeliem. Je extrémne účinný, vďaka vysokej koncentrácií účinných látok Capsicum oleoresin OC - kapsaicín až 10% a látky MC 1,4% čo ho radí medzi najlepšie na trhu. Výsledkom je okamžité paralyzovanie a silné pálenie v oblasti dýchacích ciest, hlavy a očí s efektom rozostrenia videnia.

Doba, za ktorú vystriekate celý obsah spreja je cca 6 - 8 sekúnd. Pri použití odporúčame dávkovať sprej viacerými menšími dávkami. V prípade, že neminiete celý obsah spreja, môžete ho znovu použiť. Pred použitím vytiahnite z bočnej strany rukoväte kovovo-plastovú poistku, po vytiahnutí tejto poistky je sprej pripravený na použitie. Tento sprej je určený iba na použitie proti zvieratám.

Obsah: 300 ml.
Verzia: gél.
Dosah: cca 8 - 9 m.
Účinné látky: OC Capsicum oleoresin až 10%, MC 1,4%, sila 2 000 000 SHU.
Výška spreja: 26 cm.
Príslušenstvo: možnosť dokúpiť puzdro na opasok, sprej odporúčame kombinovať s rolničkou na medvede (zvonček).

Spreje MACO STOP sú vyrábané v dvoch verziách: "hmla" a "gel".

Výhody a nevýhody verzie GEL:
✅menej náchylný na vietor, počas celej trajektórie odovzdá plnú dávku látky,
❌horšie sa s ním triafa cieľ.

Výhody a nevýhody verzie HMLA:
✅jednoduchšie sa s ním triafa cieľ.
❌menší efektívny dosah, pretože s každým metrom sa viac a viac rozplýva a teda na konci trajektórie odovzdá výrazne menej účinnej látky ako na začiatku.

Dôležité upozornenie: Tento produkt je možné zaslať iba osobám starším ako 18 rokov, odoslaním objednávky potvrdzujete dovŕšenie 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Spreje na medvede
Objem: 300 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: