Hubársky set so sieťkou – luxusný

Kód: 2224
€89
Skladom

Luxusný hubársky set obsahuje sieťku na sušenie húb, hubársky nôž Old Bear, puzdro na nôž a sprej na medvede. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Luxusný hubársky set so sieťkou

Hubársky set pre náročných využijú predovšetkým vášniví hubári, ktorí sa cítia v lese ako doma. V luxusnom hubárskom sete nájdete výber toho najlepšieho a s takouto výbavou sa nestratíte v žiadnom lese. Hubársky set obsahuje všetky užitočné doplnky, ktoré sa vám zídu či už pri zbere, čistení alebo sušení hríbov. Netreba zabúdať ani na bezpečnosť, ktorú vám zabezpečí sprej na medvede.

Vďaka tomuto vyskladanému setu nemusíte kupovať produkty samostatne a okrem toho máte všetko vybavenie za zvýhodnenú cenu.

Hubársky set obsahuje:

sieť na sušenie (kruhová),

- hubársky nôž Old Bear – orech,

- puzdro na nôž Old Bear,

- najsilnejší sprej na medvede MACO STOP (150 ml).

Závesná sieť na sušenie húb a byliniek v kruhovom tvare zabezpečuje až 8 poschodí s priemerom 56,5cm, čo poskytuje celkovú plochu sušenia viac ako 2m2. Sieť je z bokov uzatvorená a má otvory na vkladanie a vyberanie. Môžete si ju zavesiť kdekoľvek v interiéri alebo aj vonku, napríklad do záhrady alebo na balkón. Veľmi jednoducho sa s nimi manipuluje a kedykoľvek ich môžete premiestniť na iné miesto. V porovnaní s elektrickými sušičkami majú jednu obrovskú výhodu a tou je práve úspora elektrickej energie a skutočne ľahké uskladnenie, keďže celú sieť viete kompaktne zložiť (výška zloženej siete je iba 2cm). Dĺžka (výška) siete v rozloženom stave je 165 cm. Sieť dodávame v praktickom obale na zips. Sieť odporúčame prať ručne s prídavkom bežného saponátu. 

Hubársky nôž Old Bear s kefkou a príťažlivým elegantným vzhľadom. Vďaka svojmu tvaru a kompaktnej čepeli (6,8 cm) vám pôjde čistenie a okrajovanie húb ako po masle. Čepeľ noža je veľmi nenáročná na údržbu – vyrobená z nehrdzavejúcej ocele AISI 420. Drevená rúčka z tmavého orecha má upravený povrch prírodných ľanovým olejom, čo zabezpečuje jej dlhú životnosť. Rúčka je zakončená štetinami na očistenie húb z konského vlasu.

Kožené puzdro je vhodné pre hubársky nôž Old Bear. Nôž vám do puzdra skvele zapadne, celková dĺžka puzdra je 16 cm a hmotnosť 31 g.

Certifikovaný sprej na medvede (150 ml) predstavuje najsilnejší sprej proti medveďom s veľmi vysokou účinnosťou (sila 2 000 000 SHU). Sprej je určený na sebaobranu pred útokom medveďa, ale aj iných šeliem. Sprej sa vyznačuje extrémnou účinnosťou, vďaka vysokej koncentrácií účinných látok Capsicum oleoresin OC - kapsaicín až 10% a látky MC 1,4%, čo ho radí medzi najlepšie na trhu. Výsledkom je okamžité paralyzovanie a silné pálenie v oblasti dýchacích ciest, hlavy a očí s efektom rozostrenia videnia. Sprej má dosah 8 - 9 metrov, v závislosti od poveternostných podmienok. Doba, za ktorú vystriekate celý obsah spreja je cca 3 - 5 sekúnd. Pri použití odporúčame dávkovať sprej viacerými menšími dávkami. V prípade, že neminiete celý obsah spreja, môžete ho znovu použiť. Pred použitím vytiahnite z bočnej strany rukoväte kovovo-plastovú poistku, po vytiahnutí tejto poistky je sprej pripravený na použitie. Tento sprej je určený iba na použitie proti zvieratám. Výrobcom certifikovaného spreju je slovenská značka Maco Stop.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: