Set proti medveďom Veľký - sprej 300 ml s puzdrom a zvonček

Kód: 133652
€78,50
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Sada na ochranu proti medveďom. Set obsahuje: sprej proti medveďom + puzdro a kovovú rolničku na medvede.

Sprej na medvede Maco Stop Extreme 300 ml hmla s vysokou účinnosťou (sila 2 000 000 SHU), dosah 8 - 9 metrov. Účinné látky: OC Capsicum oleoresin až 10%, MC 1,4%. Verzia hmla. Puzdro na sprej s možnosťou zavesenia na opasok. Kovový zvonček na medvede.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada na ochranu proti medveďom - veľká

Sada obsahuje:

  1. Sprej proti medveďom s vysokou účinnosťou Maco Stop Extreme 300 ml hmla. 
  2. Puzdro na sprej s možnosťou zavesenia na opasok.
  3. Kovový zvonček na medvede - v prípade nevyužívania zvončeka, možnosť priložiť magnetický pásik (je súčasťou zvončeka) na spodnú časť zvončeka čím sa zamedzí zvoneniu.

Maco Stop Extreme 300 ml hmla

Najpredávanejší a najsilnejší certifikovaný sprej na medvede od slovenskej značky Maco Stop. Tento ľahký a skladný sprej proti medveďom s vysokou účinnosťou (sila 2 000 000 SHU) je určený na odvrátenie útoku nielen medveďa ale aj iných šeliem. Sprej má dosah 8 - 9 metrov, v závislosti od poveternostných podmienok. Verzia "hmla" je klasická konzistencia spreju aký bežne poznáte (v ponuke aj verzia gél).

Obranný sprej proti medveďom Maco Stop Extreme je určený na sebaobranu pred útokom medveďa a je vhodný pre všetkých ľudí, ktorí sa pohybujú v lesoch s výskytom medveďov a iných šeliem. Je extrémne účinný, vďaka vysokej koncentrácií účinných látok Capsicum oleoresin OC - kapsaicín až 10% a látky MC 1,4% čo ho radí medzi najlepšie na trhu. Výsledkom je okamžité paralyzovanie a silné pálenie v oblasti dýchacích ciest, hlavy a očí s efektom rozostrenia videnia.

Doba, za ktorú vystriekate celý obsah spreja je cca 6 - 8 sekúnd. Pri použití odporúčame dávkovať sprej viacerými menšími dávkami. V prípade, že neminiete celý obsah spreja, môžete ho znovu použiť. Pred použitím vytiahnite z bočnej strany rukoväte kovovo-plastovú poistku, po vytiahnutí tejto poistky je sprej pripravený na použitie. Tento sprej je určený iba na použitie proti zvieratám.

Obsah: 300 ml.
Verzia: hmla.
Dosah: cca 8 - 9 m.
Účinné látky: OC Capsicum oleoresin až 10%, MC 1,4%, sila 2 000 000 SHU.
Výška spreja: 26 cm.

Dôležité upozornenie: Tento produkt je možné zaslať iba osobám starším ako 18 rokov, odoslaním objednávky potvrdzujete dovŕšenie 18 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: